CHCETE TŘETÍ ZUBY ?

(100 otázek a odpovědí o zubních implantátech)

 

 Mnoho z čtenářů, zvláště těch starších, určitě řekne: ano! Jenomže třetí zuby samy nevyrostou, takže jak na to? Právě o tom je publikace našeho špičkového implantologa a pedagoga doc. MUDr. Antonína Šimůnka, CSc. a jeho kolektivu (Dana Kopecká, Dagmar Vahalová, Miguel D. Cevallos Lecaro), kterou s podtitulem „100 otázek a odpovědí o zubních implantátech“ vydalo nakladatelství Professional Publishing. Je určena pacientům a zájemcům o toto moderní řešení problémů ústní dutiny, ať už zdravotních či estetických.

Kniha opravdu přináší sto nejčastějších otázek pacientů a otevřených a odpovědí na ně. Zájemci o implantáty se v knize dozvědí kdy je možné implantáty doporučit, jak se implantáty zavádějí a jak se na ně zhotovují umělé zuby, jak se implantáty čistí, jak dlouho fungují i to, kolik celá procedura stojí. Celobarevná kniha přináší mnoho obrázků, které dokumentují odpovědi lékařů a obsáhlý slovníček, vysvětlující význam všech odborných termínů, které lékaři v knize používají.

Každý, kdo má problémy se zuby, už určitě na možnost zavedení implantátů pomyslel. Zbavit se nepříjemných protéz, umělých pater či „klapaček“, to je nová budoucnost péče o váš chrup. Zvláště manažeři a podnikatelé, kteří si při svých jednáních nemohou dovolit nepříjemné dentální komplikace, bývají nejčastějšími zákazníky implantologických klinik. Těm, kteří ještě váhají nebo nevědí, jak na to, je určena tato kniha.

 

 Doc. MUDr. Antonín Šimůnek, CSc., MUDr. Dana Kopecká, PhD., MUDr. Dagmar Vahalová, Dr. Miguel D. Cevallos Lecaro: Chcete třetí zuby? (100 otázek a odpovědí o zubních implantátech). Vydalo nakladatelství PROFESSIONAL PUBLISHING v roce 2003, vydání první, cena výtisku je 98.- Kč včetně DPH.

 

 

        LÉKAŘSKÁ                        EKONOMICKÁ

          OSTATNÍ                           EKONOMICKÁ 2

          OSTATNÍ 2                        EKONOMICKÁ 3

DOMŮ

Doc. MUDr. Antonín Šimůnek, CSc., MUDr. Dana Kopecká, PhD.,

MUDr. Dagmar Vahalová, Dr. Miguel D. Cevallos Lecaro: